Přiznat se

Pravidla

Jak soutěž probíhá:

Do tohoto formuláře napiš svůj příběh a odešli jej. My z něj vytvoříme článek podobný těm, které najdeš na www.priznavam.cz. Už tím se stáváš naší redaktorkou. GRATULUJEME!

Všechny soutěžní články, které se nám za celý týden nashromáždí v redakci, vydáme najednou každé pondělí v 8:00 na www.priznavam.cz. Jakmile se Tvůj článek objeví na webu, dostaneš do e-mailu zprávu s odkazem na Tvůj článek. Bude jen na Tobě, jak se svým článkem naložíš. Můžeš jej rozeslat mailem známým nebo vložit na svůj Facebook. Pokud si Tvůj článek přečte během jednoho týdne nejvíce lidí, stáváš se vítězkou a získáváš 1000 Kč. Soutěž se uzavírá v neděli ve 20:00 hodin. Pokud vyhraješ, v pondělí ráno najdeš v e-mailu zprávu.

Průběžné výsledky se stále aktualizují a Ty je můžeš sledovat v záložce Nejnavštěvovanější přiznání tento týden.

Jak musí vypadat text, který pošleš:

Text musí být srozumitelný, bez chyb, v českém jazyce, o délce minimálně 500 a maximálně 3 000 znaků. Přiznání nesmí obsahovat vulgární výrazy, urážky nebo jiným způsobem útočit na lidskou důstojnost. Nesmí v něm být uvedena pravá jména konkrétních lidí, o kterých píšeš a podle kterých by je mohlo okolí identifikovat.

Příběh může být o čemkoli, co Tě trápí, těší, dělá Ti radost nebo starosti. Napiš, co jsi zažila sama nebo co se přihodilo třeba Tvé kamarádce. Můžeš popsat vztahy v rodině, své milostné dobrodružství, příhodu s dětmi… Zkrátka napiš všechno, o co by ses chtěla podělit s ostatními.

Poslat přiznání

Pokud máte něco na srdci a chcete kontaktovat naši redakci, tak napište přímo na náš e-mail: redakce@priznavam.cz

Posílejte a soutěžte. Držíme palce!

Redakce Přiznávám.cz