Vdala jsem se pro peníze, ano, přiznávám a klidně mě nazvěte zlatokopkou, je mi to jedno. Vzala jsem si muže o 28 let staršího. Bohatého, zajištěného, máme krásný dům s velkým pozemkem, manžel zaměstnává pána, co se stará o zahradu, paní na úklid, jen abych nemusela dřít a starat se. Máme dvě krásné, zdravé děti, mají vše, na co si pomyslí, já si mohu koupit cokoliv, do práce nechodím, není důvod.

Vždy jsem byla velmi atraktivní, a i když nejsem nalíčená, vlasy mám jen tak do culíku, tenisky a tepláky, muži se za mnou otáčejí a cítím, jak je vzrušuji. I vypadám mnohem mladší, než doopravdy jsem, skoro až dětsky, řekla bych, i když mi je už 32 let. Co jsem se vdala, snažím se hodně udržovat, chodím na masáže, kosmetiku, hodně sportuji, baví mě to a hlavně na to mám čas a prostředky.

Manžela jsem nikdy nemilovala, nikdy jsem k němu necítila lásku, ale velmi jsem k němu vzhlížela, obdivovala ho, byl pro mě něco jako hrdina z románu. Angažoval se v charitě, nosil krásné obleky, je to velmi kultivovaný a vzdělaný muž. Poznali jsme se na vernisáži jednoho známého, pražského umělce, kde jsem se ocitla úplnou náhodou, ještě se svým bývalým přítelem. Bylo mi tehdy 18 let. Doteď to možná zní jako ideál, tedy až na to, že já jeho nemiluji a on mě ano.

Teď vím, že jsem byla mladá a hloupá, nechala se oslnit tím pozlátkem velkého světa. Byla jsem fascinovaná a zaslepená. Najednou jsem se ocitla v naprosto jiném světě, já, hippies holka z malého města, která opovrhovala konzumem a najednou potkala toho úžasného prince. V mém životě je teď naprosto nepřípustné cokoli, co vybočuje s konvencí, musím být stále podle norem a pravidel, dobře reprezentovat, říct vlastní názor ve společnosti lidí, se kterými se manžel stýká, nemožné! On není takový, jak jsem si hloupě zidealizovala, je to gauner. Bohužel, je to tak. Zlý a nebezpečný, ale to jsem zjistila až časem. Bojím se a vím, že když ho budu chtít opustit, postará se, aby se pomstil, neuvidím nikdy své děti, totálně mě zničíí. Nevím, co mám dělat, je to opravdu gauner a opravdu velmi chytrý a mazaný. Už mi vyhrožoval a řekl, co udělá, když ho opustím, mám strach, nevím, co mám dělat. To je mé přiznání a vím, že mě odsoudíte a právem, ale já tehdy nemohla jinak.