Dobrý den, je mi 42 let a ještě donedávna jsem žila spokojeným rodinným životem. Nebo alespoň já jsem to tak vnímala. S manželem máme dvě děti školního věku, já pracuji jako poštovní doručovatelka, zatímco můj muž je vedoucím regionální pobočky jedné známé realitní kanceláře v našem městě. V našem životě se zdálo všechno v pořádku, myslím, že jsme byli s mužem šťastní a nijak nestrádal ani náš sexuální život. Spali jsme spolu pravidelně dvakrát týdně a měla jsem za to, že si to manžel vždy užívá. Je pravda, že na nějaké experimenty mě moc neužije a že po dětech mi pár kilo navíc zůstalo, ale muž si nikdy nestěžoval.

V našem domě má manžel svou pracovnu s počítačem, protože často něco dodělává po večerech do práce. Já většinou k brouzdání po internetu používám tablet, ale nedávno jsem potřebovala něco zařídit v internetovém bankovnictví a proto jsem zašla do pracovny. Počítač zaheslovaný není a proto jsem se přihlásila na manželův účet. A hned na mě vyběhlo jakési internetové diskusní fórum, už jsem chtěla okno zavřít, ale zaujal mě zvláštní název webu. Začetla jsem se do diskusního vlákna a udělalo se mi špatně. Ihned jsem pochopila, že se jedná o fórum, kde si pánové sdělují recenze na prostitutky a bordely. Naprosto zhnuseně jsem četla, jak hodnotí prsa a zadek navštívené slečny, zda věk odpovídá inzerovanému nebo je to "stará bréca", zda dělá orální sex bez kondomu za příplatek, jestli se líbá, jestli dělá anální sex a další výčet mnohem nechutnějších praktik. Bohužel jsem také okamžitě identifikovala nick, pod kterým vystupuje manžel, jelikož použil svou specifickou a dost neobvyklou přezdívku. Z toho, co jsem si přečetla, na mě šly mrákoty. Ale naprosto mě dorazilo, když jsem si přečetla následující příspěvek psaný přezdívkou mého muže: "To máš pravdu, kdybych chtěl mít sex s nehybným prknem, mohl bych doma obšťastnit svoji starou!" Přiznávám, že místo spojení "mít sex" byl použit mnohem jadrnější výraz. Po tomto jsem už nechtěla číst nic dalšího, zhroutila jsem se na zem v slzách.

Když přišel manžel domů, uhodila jsem na něj. V podstatě ani nezapíral, přiznal mi, že do vykřičeného domu ho vzali poprvé kolegové z práce, prý v byznysu je úplně normální utužovat obchodní vztahy zábavou s lehkými ženami. Pro manžela se to však stalo adrenalinem a potom už posedlostí a začal vyrážet znovu a znovu už bez kolegů. Řekl mi, že s tím přestat nehodlá, že ho sex se mnou moc nebaví, ale přemůže se, ale že potřebuje to vzrušení z nového těla, to napětí z neznámého, ten pocit moci, když té ženě poté zaplatí a jde prostě pryč. Ve mně prý vidí hlavně starosti, peníze, co ho naše rodina stojí a navíc mu už nepřijdu moc atraktivní. Nevím, co mám dělat. Nejradši bych okamžitě podala žádost o rozvod, ale máme dvě děti, manžel platí hypotéku na dům, já sama žádný majetek nemám a plat na poště není žádné terno, bez manželovy výplaty bych nás neuživila. Je mi hrozně, ale nevím, kudy z toho ven...