Už chápu, co je to opravdová svoboda! 

Přijely babičky a na celé 3 hodiny vám společným úsilím pohlídají vaše 3 malé děti!!!! Jste William Wallace a máte velkolepý plány:

1. Udělat ze sebe člověka - 10 minut

Realita: Po půlhodinovém úsilí pokoříte zaschlou řasenku s rtěnkou, výsledek je sice o deset let starší než před 4 měsícema, i tak si ještě pořád věříte vyrazit mezi lidi. Před odchodem několikrát zkontrolujte, jestli jste si ze sebe odepla kojici polštář, kterej se jmenuje My Brest Friend :D a kterej už k vám tak nějak přirostl.

2. Koupit si nový kalhoty (nevíte proč, ale u těch starejch - všech - se začaly rozjíždět zipy!)

Realita: Hodinu se snažíte v kabince oblíbeného butiku nasoukat do kalhot velikosti 34, když je dostanete přes stehna, máte pocit neuvěřitelnýho vítězství, přes pupik už to tak růžově nedopadne, stejně je ale chcete, protože naděje umírá poslední a čas snad zhojí všechny rány.:D Před pokladnou ztratíte dalších 15 minut, protože při pohledu na cenu myslíte na to, kolik plinek by za to bylo a cítíte se provinile. Čas běží a je neúprosnej!!!

3. Hodinu sedět u Paula s Flet White a cheesecake

Realita: Ten traumatizující zážitek z kabinky a nedostatek času Vás pustí akorát na Freshe z červený řepy - je to levnější a detoxikuje to!!! A pomeranč nechcete dlouho vidět. :D

Úplně vydetoxikovaná uháníte domů, ještě chcete stihnout aspoň Khoibu, N.O.H.A nebo klidně i Carla Coxe v uších, ale na netu na Vás zrovna vyskoči prima recept na chia puding, a tak to poslední volno v tramvaji věnujete "vaření":D, čímž se samospádem dostáváte opět do stavu "mámatění"... A doma to zase všechno akorát řve, je to k zblázněni, ale stejně to milujete ;)