Poslední dva roky jsem tajně chodil se dvěma dívkami, a právě jsem přišel o tu, kterou jsem miloval víc. S oběma jsem se seznámil během studia na univerzitě. S první dívkou jsme se vlastně nejprve seznámili online a pak jsme zjistili, že chodíme na stejnou školu. Je to dobrá studentka: chytrá, má spoustu přátel a je s ní legrace. Nejdřív jsme spolu začali chodit, ale nikdy jsem to nenechal dojít do vážnějších vztahů, protože jsem se stále vyrovnával s nedávným rozchodem.

Mezitím jsem potkal dívku B. je sexy, roztomilá a opravdu sladká. Líbil jsem se jí a začala mi psát, poté jsme se začali i scházet. Než jsem se nadál, zamiloval jsem se do obou těch holek z různých důvodů.

S první dívkou, jsme se jednoho dne pohádali a bylo to tak ošklivé, že jsme spolu několik měsíců nemluvili. Strávil jsem spoustu času s dívkou B a zamiloval jsem se do ní ještě víc, zatímco mi zároveň chybělo všechno, co jsem miloval na dívce A.

Nakonec jsme se s dívkou A vrátili k sobě a trávili spolu spoustu času, abychom si vynahradili ztracený čas, a protože jsem se cítil špatně za to, že věci skončily špatně, že jsem ji do značné míry nechal ovládnout můj čas, aby nevěděla, že se něco děje. Dívce B, se nelíbilo, jak mě vidí méně a méně a jak pokračuji v odsouvání věcí s ní. Dala mi kopačky. Řekl jsem věci, které zřejmě neměly být řečeny. Teď lituji všeho, protože jsem si uvědomil, že je to dívka, kterou miluju a chci být s ní, ale teď se mnou ani nemluví nebo mě nevyslechne.