Když jsem byla malá, neměla jsem to lehké. Máma mě doma nechávala samotnou.. skoro od narození a šla si vedle v baráku do hospody s kamarády. Tohle vše jsem se dozvěděla už starší v 25 letech. Hodněkrát jsem prý ani neměla co jíst, otec na mě neplatil a nikdy jsem ho za celých svých 28 let neviděla. Nedávno zemřel. Než aby platil, když jsem byla malá, tak si šel radši sednout do kriminálu..

Potom si máma našla chlapa a ten mě vychovával od 8 let do 18 let.. Oba dva doma kouřili, mě od mala pod nosem. Koupat jsem se vždy směla jen 2x týdně.. Umíte si představit, jak jsem asi voněla spolužákům či učitelům.. do toho smrad z cigaret. Nikdy jsem ve škole neměla kvůli tomu kamarády. Kolikrát jsem kvůli tomu brečela.. od školky až po střední školu. Neměla jsem občas ani svačiny. Jízdenky na Bus.. (doteď splácím pokuty za černou jízdu) ten její přítel mě i bil, za to že jsem nechodila do školy a šla za školu... proč asi.... nakonec to dopadlo i pasťákem... za vše může ona i on.... Tohle vše mámě nikdy nezapomenu. Celé dětství i pubertu jen trápení. Přesto ji miluji, nadevše. Vše jsem ji odpustila.

Teď žiju s přítelem, mám s ním 2 krásné holčičky a jednoho syna s ex přítelem. Ten zase pro změnu chtěl, abych se synem šla na potrat, nešla jsem a nakonec ještě pár měsíců s ním zůstala. Trápila jsem se celé těhotenství a i potom, malému miminku nechal doma hrát kamarády nahrávání hudby, pil pivo atd. Odešla jsem od něho hned asi 3 den po propuštění z porodnice. Zůstali jsme sami a nikdy nezaplatil na syna nic. Ani kontakt s ním nikdy neměl. Syn už má 8 let a vychovává ho nynější přítel, se kterým mám dvě holčičky. Přijal ho jako vlastního a on jako svého tatínka. Občas se hádáme, ale vím, že je to ten nejlepší chlap pod sluncem. Přeji si, aby moje děti měli krásné dětství a ne jak já.

Toť mé přiznání.