Přiznávám, že od malička jsem byla zneužívaná nevlastním otcem. Byl to otec mých sourozenců z mamčiny strany. Nepamatuji si kolik přesně mi bylo, ale byla jsem dost malá. Trvalo mi dlouho, než jsem sebrala odvahu to matce říct. Přišla na to moje sestra a když už jsem se s tím matce přiznala, bylo mi asi tak 13 let. Čekala jsem od ní podporu, že s tím něco bude dělat. Byla jsem strašně zoufalá, protože zneužívání trvalo několik let. Vlastně do těch mých 13. Ale bylo pro mě veliký zklamání, když jsem viděla v matčině tváři, že mi vůbec nevěří. Jediný kdo mi věřil byla sestra, dcera toho hnusného násilníka. Ona to totiž viděla na vlastní oči. Bylo mi a pořád je těžko na srdci. Ten h***l z toho neměl vůbec nic, protože matka ho neudala a nic s tím nedělala. Dnes mi je 32 let a pořád mě to bolí. Ten kdo to nezažil, to nepochopí.

S matkou do dnes nemluvím, místo aby stála při mně a věřila mi a byla oporou, tak se na mě vykašlala a stále je s ním ve styku. Odmítala se se mnou o tom bavit i přes můj pláč a mojí bolest. Vůbec ji to nezajímalo. Jako by o tom věděla a nic s tím nechtěla dělat. Od té doby jsem to nikomu jinému neřekla. Stydím se za to, i když vím že to není moje vina. Nemůžu to nikomu říct, protože mě to strašně stále bolí, když na to pomyslim je mi těžko. Můj život se od té doby hodně změnil. Najednou jsem nebyla to veselé děvče, ale uzavřená do sebe, neměla jsem kvůli tomu žádné kamarádky, ani v pozdějším věku mě nijak nezajímali chlapci.

Dnes mám tříleto dceru a když si pomyslim, že by tohle někdo dělal ji, probodla bych ho nožem. Nikomu bych to v životě nepřála, ani nepřítelkyni. Je to to nejhorší co se ženě v životě může stát. Je poznamenaná až do konce života. Bolest kterou jsem cítila před tolika lety, cítím i teď při tomto psaní. Znovu mám oživlé vzpomínky a znovu cítím tu velikou bolest. Je mi moc líto všech žen co se staly obětí tohoto násilí.❤️ Cítím s nimi a věřte,že na takovou bolest se zapomenout nedá, zvlášť když jste ještě malé děti či dívky. Je to hnus první třídy a taková prasata co toto dělají, nemají na tomto světě co dělat. Nezaslouží si žít.