Už jsou to dva měsíce, co jsme se se Štěpánem dali dohromady. Na první pohled mě zaujal svým vzhledem. Je velmi pohledný a musím říct, že mě od úplného začátku neuvěřitelně fyzicky přitahuje. K tomu všemu je chytrý, má všeobecný přehled, je pracovitý, vydělává dobré peníze a chová se ke mně jako k princezně. Říkala jsem si, že je konečně tím dokonalým mužem pro mě. Jenže řeším jeden dost závažný problém. Přestože se může zdát, že jde jen o prkotinu, je to věc, která mě velmi trápí. 

Partner totiž šíleně zapáchá. Není to tak, že by mu páchly nohy nebo snad podpaží. Jde hlavně o místo „tam dole”. Když mělo dojít na naše první milování, velmi jsem se těšila. Jakmile si ale sundal kalhoty a trenýrky, zůstala jsem v dost nepříjemném šoku. Zápach linoucí se z jeho rozkroku mě totiž naprosto odzbrojil, a to ne v dobrém slova smyslu. 

Nevěděla jsem, co mám dělat, tak jsem zkrátka zatnula zuby a s poměrně velkým odporem jsem se s ním vyspala. Doma jsem pak strávila několik desítek minut ve sprše, kde jsem se snažila ze sebe onen zápach smýt. Ale sama sebe jsem přesvědčovala o tom, že šlo nejspíš jen o náhodu. Že se možná nestačil před naším milováním umýt. I když tedy zápach spíše odpovídal tomu, že se  Štěpán nestačil umýt minimálně během tří předchozích týdnů. 

Nedávno jsme spolu jeli na romantický víkend do hor. Všechno probíhalo pohádkově a společně strávený čas jsme si neuvěřitelně užívali. Tedy alespoň do doby, než jsme večer přišli na pokoj a partner zatoužil po orálním uspokojení. Nemohla jsem. Neměla jsem na to zkrátka sílu. Opět jsem cítila neuvěřitelný zápach, jak kdyby mu v kalhotách týden hnily tři mršiny. 

Vymluvila jsem se na to, že jsem po celém dni unavená a šla jsem raději spát. Štěpán byl velmi chápavý, i když na něm bylo vidět, že jej to trochu mrzelo. Nevím si momentálně rady, jak situaci řešit. Nejraději bych mu před každým milováním řekla, ať se jde vysprchovat, ale mám  strach, že by se ho to mohlo dotknout. Na druhou stranu tento vztah nechci ukončit. Štěpán je skutečně úžasný. Dokonce si dokážu představit, že bych s ním jednou měla děti. Ale tato nepříjemnost mě dohání k šílenství.